Català | Castellano RSS
Actualitat Notícies

Cercador

Menú

El Jurat fa públics els finalistes de la Nit de l'Esport 2018

17/01/2018

Esports

El Teatre Can Gomà, un any més, acollirà la Nit de l'Esport, una festa en la que es reconeix els esportistes, equips i entitats que han destacat al llarg de l'any anterior ja sigui pels seus èxits o per la promoció de l'esport local.

Aquesta edició és especialment important ja que, al marge de celebrar el 25è aniversari, tindrà lloc després d'un any en el que Mollet del Vallès ha exercit com a Ciutat Europea de l'Esport, l'única ciutat catalana i espanyola que el passat 2017 ha ostentat aquest guardó.

La 25ena edició de la Nit de l'Esport  se celebrarà el divendres 26 de gener a les 8 del vespre al Teatre de Can Gomà i servirà per posar la cloenda a la Festa Major de Sant Vicenç d'enguany.


Finalistes de la XXV edició de la Nit de l'Esport en les diferents categories:


Nominats a millor esportista masculí

ANTONIO LÓPEZ SEGURA del Club Atlètic Mollet

ERIK ÁVILA MOLINA de Radical 360

POL FLORES FIOL del CF Mollet UE

Nominades a millor esportista femenina

CARMEN MARTÍNEZ PÉREZ del Club Muntanyenc Mollet

JULIA MARCO ROMERO del Club Patinatge Artístic Mollet

MARIA CARNER RODRÍGUEZ del Club Atlètic Mollet

Nominats a millor promesa masculí

SERGI MARTINEZ VALENTIN DEL Club Esportiu Escola Sant Gervasi Triatló

TYLER HOPE EXPÓSITO del Club Atlètic Mollet

EFREN ESCRIBANO LARINTO de la Unión Deportiva Molletense

Nominades a millor promesa femenina

MARTA SALLENT VILAR del Club Patinatge Artístic Mollet

MÒNICA COMADRAN MARTÍNEZ del BMX Vallès Club

PAULA RUIZ GUERRA del Club Esportiu Mollet Team Karate

Nominats a millor equip absolut

JUNIOR TRANSLUJAN MOLLET del Club Ciclista Mollet

FEMENÍ A AMATEUR de la Unión Deportiva Lourdes

RECANVIS GAUDÍ del Club Bàsquet Mollet

Nominats a millor equip de base

EQUIP DE RELLEUS CADET MASCULÍ del Club Atlètic Mollet

BENJAMÍ C de la Unión Deportiva Molletense

BENJAMÍ A del CF Mollet UE

Nominats a millor club o entitat esportiva

CLUB ATLÈTIC MOLLET

CLUB ESCACS MOLLET

UNIÓN DEPORTIVA MOLLETENSE

Nominats a millor entrenador/a

DESIRÉE MARTÍN del Club Ball Esportiu Dandi

SONIA BOCANEGRA GIL del Club Atlètic Mollet

AGUSTÍ SIMÓ MARTÍNEZ del Club Esportiu Escola Sant Gervasi

Nominats a millor escola

AGRUPACIO ESPORTIVA ESCOLAR INSTITUT MOLLET

ESCOLA CAN BESORA

ASSOCIACIÓ DE VEÏNS ESTACIÓ DE FRANÇA

Nominats a millor patrocinador esportiu

SERME

RECAMBIOS GAUDÍ

INVERSE

Premi a l'esportivitat jocs escolars

L'ESCOLA DEL BOSC 

Premi gest i valors esportius
FERNANDO DIAGO DE JESÚS

Mencions Especials


Guillem Vàzquez
Alejandra Valsera
Heliodoro Jiménez Peral
Club Muntanyenc Mollet - Expedició al Toubkal
Carmen Sánchez Silva
Secretaria General de l'Esport
Diputació de Barcelona
Unió de Consells Esportius de Catalunya
Col·legi de Professionals de l'Activitat Física i de l'Esport de Catalunya
Futbol Club Barcelona
Decathlon
Fundación Aíto García Reneses
Diari Contrapunt
Mollet a mà    
Ràdio Mollet    
Vallès Visió

Premi Internacional

SAÚL CRAVIOTTO RIVERO

 


Plaça Major 1 (Casa de la Vila), 08100 Mollet del Vallès (Barcelona)
Tel. 93 571 95 00 | © 2018 - Ajuntament de Mollet del Vallès